Zdravé Zdiby

Komunální volby do zastupitelstva obce v roce 2018
Odpovědět
Lumír

Zdravé Zdiby

Příspěvek: # 12083Příspěvek Lumír
pát čer 01, 2018 1:07 pm

Dobrý den,

jsem doposud jen čtenářem tohoto fóra, proto mě překvapila stránka Zdravé Zdiby. Kdo za tím je? O co mu jde, že články podporuje stavbu společnosti Goodman?
Lumír

kango
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravé Zdiby

Příspěvek: # 12084Příspěvek kango
pát čer 01, 2018 2:33 pm

Podle výpisu z justice.cz

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY

Jejich aktivita je zřejmá hned za stodolou,
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY

kde od obce velmi výhodně koupili pozemek, kde chtějí stavět rodinné domy. Pozemek je v současné době v etapizaci a společně se starostou Tvrdým se snaží tuto etapizaci zrušit.
V jejich nabídce bylo do výběrového řízení navrženo o 3 domy méně a měla být cesta navazující na Veltěžskou.
Nějak se počet domů mezitím zvětšil a cesta z nějakého důvodu nekončí tak, aby mohla navazovat na Veltěžskou.
Proč to vedení obce toleruje je nasnadě.

Podzimní volby se blíží.
Naposledy upravil(a) kango dne pát čer 15, 2018 10:21 am, celkem upraveno 2 x.
Kango

OSZ

Příspěvek: # 12085Příspěvek OSZ
pát čer 01, 2018 7:33 pm

Tady se propagují ZDRAVÉ ZDIBY a u Goodmana zase LEPŠÍ ZDIBY (viz. billboard na vjezdu do obce od motorestu, kde Goodman představuje zkapacitnění kruhové křižovatky, aby mohlo jezdit víc aut přes obec). Podobnost čistě náhodná??
V každém případě lepší Zdiby by s megahalami rozhodně nebyly, protože kumulace dopravy v místě určitě nic neozdraví. ZDRAVÉ ZDIBY chtějí zase prolomit etapizaci a další dopravou zatížit přetíženou Průběžnou. Tady tedy se také nic neozdraví. Asi mají podobné myšlení a stejné mínění o obyvatelích Zdib.

Lumír

Příspěvek: # 12086Příspěvek Lumír
sob čer 02, 2018 3:21 pm

Děkuji pánové za vaši reakci, jedná se tedy o politickou agitku pánů Tvrdý, Barták, Dlabač, Sedlák, Jordanov a spol. Stránky obeczdiby a zdiby sleduji pravidelně, jelikož se tam dočtu vše co se v naší obci děje. Zdravé Zdiby jsou tedy pro mě politicky motivovaný subjekt, který se vynořil najednou před volbami a má se tvářit jako nezávislé (ale ve skutečnosti je závislé s silně finančně motivované) medium. Jak to chápu, tak chtějí stavět a prolomit územní plán, což jsem rozhodně proti. Je trapné že se ani nedokáží podepsat. Roznášku mají stejnou jako Zdibskýzpravodaj to je též smutné že roznášku jejich agitky platíme ze svého.
Lumír

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 12087Příspěvek jenik789
ned čer 03, 2018 8:44 am

Nemyslim si ze pan Sedlak je do tohoto spolku zatazen. Jsem rad ze obcane sleduji tyto stranky, ktere spravuji jiz 15 roku a snazim se informovat o tom co Obec neinformuje na svojich strankach at umyslne nebo neumyslne.
Dlouhodobe pocty pristupu na techto strankach jsou jen potesujici.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

OSZ

Příspěvek: # 12089Příspěvek OSZ
ned čer 03, 2018 5:56 pm

1) Pozemek Mazdě byl prodán v roce 1993 tj. před 25 lety!!!
2) Pozemek byl prodán v té době za výjimečnou cenu a kromě mnoha prodávajících z řad občanů obce se na prodeji podílela i sama obec. Za peníze z prodeje se stavěla kanalizace a ČOV.
3) Kritika není proti projektu Mazdy, ale proti záměru Goodman, který je megalomanský a zcela necitlivý k území a jejich občanům (dělá z nich hlupáky za přispění vedení obce, které to v tichosti a tajnosti dojednalo)
4) To, že Goodmann, i další zástavba, která by dopravně zatížila již tak přetíženou Průběžnou by měla negativní dopad na obyvatele obce je jasné, protože zatím auta vzduch nečistí ani se nevznáší.
Kdo tedy tady účelově nemluví pravdu a omílá to samé, že za Goodmana můžeme my? My s Goodmanem nemáme nic společného. To už je na obci, která nás občany zastupuje při jednání s investory a měla by tak činit ve prospěch občanů a ne jinak!!!

Lumír

Příspěvek: # 12090Příspěvek Lumír
ned čer 03, 2018 7:04 pm

Děkuji pane Opičane za vyjádření, je vidět vaše agresivní vystupování a napadání, které plně dokreslují vaši podjatost a vaše spojení s pane Tvrdým, Žáčkem, Jordanovem a dalšími přisluhovači. Pro mě je to jasné, jakým způsobem byste vystupoval v případě úspěchu za vámi zaplacenou kampaň.
Pane Krejcare, chápu jak je obtížné reagovat na takovou zlobu jakou šíří pan Barták a spol.
Pane Bartáku, jsem tu registrován již mnoho let, proto nechápu vaše napadání mé osoby.
Lumír

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12091Příspěvek OpičanZdib
ned čer 03, 2018 7:16 pm

Lumír píše:
pát čer 01, 2018 1:07 pm
Dobrý den,

jsem doposud jen čtenářem tohoto fóra, proto mě překvapila stránka Zdravé Zdiby. Kdo za tím je? O co mu jde, že články podporuje stavbu společnosti Goodman?
Lumír
Tak jsem si prolítnul články na tom webu Zdravé Zdiby a nějak jsem se nedpátral toho, kde jste viděl podporu hal Goodman. Mohl byste mě na to odkázat?

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12092Příspěvek OpičanZdib
ned čer 03, 2018 7:21 pm

Lumír píše:
ned čer 03, 2018 7:04 pm
Děkuji pane Opičane za vyjádření, je vidět vaše agresivní vystupování a napadání, které plně dokreslují vaši podjatost a vaše spojení s pane Tvrdým, Žáčkem, Jordanovem a dalšími přisluhovači. Pro mě je to jasné, jakým způsobem byste vystupoval v případě úspěchu za vámi zaplacenou kampaň.
Pane Krejcare, chápu jak je obtížné reagovat na takovou zlobu jakou šíří pan Barták a spol.
Pane Bartáku, jsem tu registrován již mnoho let, proto nechápu vaše napadání mé osoby.
Lumír
:D :D moje agresivita? Jakože jsem chtěl, aby tu byly vyjádření z obou stran? Myslel jsem, že tohle forum má být nezávislé, zatím to ale vypadá spíš na politickou agitku. Jinak na tenhle stihomam urcitě existují nějaké prášky.

A snad mi teda ukážete, kde na ZZ byla ta podpora hal Goodman. Díky.

Odpovědět