Zdibský zpravodaj - dvojí metr

Zdibský zpravodaj
Odpovědět
kango
Příspěvky: 1236
Registrován: úte úno 07, 2006 2:29 pm
Bydliště: bydlím ve Zdibech
Kontaktovat uživatele:

Zdibský zpravodaj - dvojí metr

Příspěvek: # 11378Příspěvek kango »

Překvapil mne nově vydaný Zdibský zpravodaj 11/2016. Dříve, když se něco nevešlo nebo nehodilo do vydání zpravodaje, tak to bylo pouze zveřejněno na stránkách obce s jako "nevešlo se do Zpravodaje".
Jaké překvapení však čekalo v tomto čísle? Vložená příloha na téma územní plán. Je snad rozdíl v tom, když se mají občané dozvědět informace předkládané někým jiným než starostou Tvrdým?
Proč dříve nebylo možné dát také přílohu jako nyní?
Odpověď je jasná. Dříve to byly články "opozice" a to se nehodí. Nyní je to článek, ktrý by měl lidi přesvědčit, že Nový územní plán není výhodný a že jedině prosazovaná "Změna ÚP" je ta správná.
Z toho je jasně vidět, jak je Zdibský zpravodaj zneužívaný vedením obce ke svému prospěchu a prosazování svých osobních záměrů bez ohledu na obec a ostatní občany.


Kango

OSZ
Příspěvky: 507
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: Zdibský zpravodaj - dvojí metr

Příspěvek: # 11380Příspěvek OSZ »

Sohlasím s Radimem, že postup s tím, co se ve zpravodaji zveřejní je vysoce netransparentní a je to v rukách pouze vedení obce. Nemyslím si však, že příloha, která se tam nyní objevila od f. SAUL s.r.o. je proti novému ÚP. Když si jí přečtete, tak právě naopak viz. můj příspěvek v tématu "Názory a dotazy občanů" na tomto fóru.

Odpovědět