Stránka 1 z 1

Dopravní komunikace Brnky a Holosmetky

Napsal: pát lis 24, 2006 8:55 am
od andreya
Myslím že největším problémem nás z Brnek a Holosmetek jsou místní komunikace. Každý den znovu a znovu se nad tím musíme rozčilovat, jak je to vůbec možné... je pravda, že o rozpočtu obce nic nevím, ale může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že například v Klecanech je silnice vpořádku? A to až k Vltavě???!!!
A také by mě zajímal názor ostatních občanů na "schránky na posyp", které jsou u silnice.. já osobně jsem tedy byla celkem v šoku, když jsem viděla poházené ledničky.. připadám si jako někde na Ukrajině.. nepřijde mi to zrovna vhodné.. například v Odolené Vodě mají schránky na posyp, ze kterých se dá štěrk jednoduše ze strany nabrat lopatou a hlavně vypadají normálně.. asi úspora obecních peněz??

cesta na Brnky

Napsal: pát lis 24, 2006 9:03 am
od andreya
Včera odpoledne opět nebylo možné se dostat na Brnky po normální trase... protože těžká technika zahradila cestu (něco tam ještě opravovali či co) a samozřejmě objížďka žádná.. když si je přítel začal fotit, tak se začali rozčilovat atd. a když jim řekl, jaktože není značená objížďka, když se na Brnky není možné dostat, tak mu řekli, že předtím objížďka byla a stejně po ní nikdo nejezdil a všichni že to objížděli po poli a tím jim zničili trubky.. :D no nejlepší obrana je útok :)
Když jsme pak jeli znovu asi v půl šesté, už byla cesta naštěstí normálně průjezdná...

Brnky - Zlatý kopec - OPĚT NEPRŮJEZDNÉ

Napsal: čtv pro 14, 2006 9:23 am
od andreya
Výstavba kanalizace skončila. Informace o objížďkách dávno staženy, pár dní jsme jezdili a už je zase všechno jinak. Nejdřív zahraženo na Zlatý kopec, teď zase na Brnky, o objížďce nás informuje jen jedna cedule ve Zdibech.. nechápu, jak je to vůbec možné.

Napsal: pát pro 15, 2006 10:03 am
od OSZ
Přijďte 21.12. v 17.30 na schůzi zastupitelstva. Bude se schvalovat územní plán obce, tak se budete moct zeptat, jak to bude v obci fungovat. :shock: :roll:
Ještě před tím si zastupitelé budou schvalovat odměny, tak se občan může dozvědět i za co :?: :?: :?: :?: :?: :!: