hOOn na čarodějnice

Na to co Vás trápí, můžou nás trápit společné věci tak je lepší na to jít společně:-). A samozřejmě pište i co Vás netrápí - co Vás těší
Odpovědět
pavelka
Příspěvky: 38
Registrován: stř úno 24, 2016 11:01 pm

hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11289Příspěvek pavelka
ned říj 23, 2016 11:40 pm

V podtitulku této rubriky je napsáno: Ptejte se Vašeho zastupitele na to, co Vás trápí, můžou nás trápit společné věci, tak je lepší na to jít společně:-). Tak já bych prosím této nabídky využil. Mám takové trápení. Byl bych rád, kdybych zjistil, že nejsem sám, koho to trápí. To víte, takhle si připadám tak trochu jako... úplnej trumpeta.

Já se fakt snažím, ale nějak mi pořád ty věci tady v obci unikají. Dneska jsem dostal letáček. Zase to bylo jako tuhle před pár měsíci, kdy na mě vypadl ZZ a ta svatozář z fotografie mi málem zhoršila už tak můj velmi špatný zrak (i když popravdě tohle mě taky trápí, jestli to není jako nějaká zvláštní choroba - tady ve Zdibech se mi totiž stává, že slyším jednu věc a vidím pak úplně něco odlišného a čtu pak do třetice zase něco jiného, asi tu je silné paranormální pole nebo co).

No ale k tomu mému trápení. Dneska na mě vypadlo OOčko. Teda nevím, jestli je to aktuální, letáček byl vytištěný v září, jak se tu píše. No a teď už je konec října. Ale je fakt, že ta naše obec je dost velká, tak než se to dostane až k nám...

V úvodu tu píší Občané obci, tak asi jo, škoda, že si pod tím nikoho konkrétního nedokážu představit. Je to takové neosobní. Snad jen jedna představa jedné občanky se mi tu vkrádá do hlavy, ale ta by to panu re-zastupiteli řekla doma, hezky mezi čtyřma očima, ne? Každopádně až pan Jordanov bude zase v listopadu svědomitě a kompetentně kontrolovat školu, mohl by tam sobě a svým Občanům obci domluvit doučování z českého jazyka, protože jisté nedostatky (nechápu, jak k tomu v jeho případě mohlo dojít) by tu přeci jen byly. Nebo by to chtělo ohlídat si tiskařského šotka. Na šotky vůbec pozor.

Ale teď to moje hlavní trápení, i když jak říkám, možná jsem jen nepochopil filozofickou hloubku toho silného textu. Už třeba v závěru ta brilantní dedukce - pozemky byly prodány pro výstavbu a prodávající souhlasili se záměrem výstavby hal. Asi tomu fakt nerozumím, ale prodávajícímu jde asi hlavně o ty peníze, tak mu to asi může být jedno. Teda já bych to asi měl takhle. Ať si tam postaví kdo chce, co chce, já budu i s melounama pryč.

A takhle je to tam se vším. Mě to prostě připadá jako variace na oblíbené téma "já nic, já muzikant" a "kdo po mně kamenem, já po něm balvanem". Jenže asi problém je v tom, že nedokážu ocenit tu hloubku a jen to takhle povrchně hodnotím. Nejradši bych se odsud odtrvalil.

Ale tak abych udělal sobě i panu re-zastupiteli radost, něco jsem přece jen z jeho textu pochopil. 7 lamp veřejného osvětlení dokáže osadit za 23 tisíc Kč. Takže jestli správně počítám, tak za 2 miliony by mohlo být osazeno přes 600 lamp. To už by na Zdiby, i když jsou tak velké, mělo být dost. A to by teprve byla úspora!

A jsem rád, že mě ujistil, že by to zvládl a že i komunikace mu leží na srdci. To se jistě zase rozhodne správně.
Naposledy upravil(a) pavelka dne pon říj 24, 2016 11:00 am, celkem upraveno 1 x.jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3130
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11290Příspěvek jenik789
pon říj 24, 2016 6:47 am

Pane Pavelko,

OOCKO nejen obsahuje "vymyslene skutecnosti", ale i lziva osocovani. Ohledne hal jsem se setkal i s kladnym nazorem, ze haly jsou pro obec prinos a to konretne od jednoho zastupitele za sdruzeni fotbal, takze nekdo to opravdu muze "mylne" brat pozitivne. Skoda ze tato osoba nebydli blizko Prazske a tato oblast ho nezajima, protoze nestaci mit doma "klid", ale myslet i na celou obec vcetne jejich obcanu.

Take nevim kdo je bran jako clen Obcane obci, jestli je to stale to uskupeni, ze ktereho nekteri clenove odesli, protoze nebyli informovani o stavu vyjednavani a nebo odesli z tohoto uskupeni, ze nesouhlasili s postupem.

Kdyz vezmu napr. to ze jsem udajne odmitl 47tis, tak se budu snazit situaci dokreslit ve zkratce jak to bylo:

*historicky
Stepan vystupoval jako dlouholety odpurce pana Tvrdeho a to nejen v myslenkove urovni, ale malem i doslo k fyzickemu kontaktu, ktery zde nekde na foru je natocen na youtube. Nikoho by ani ve snu nikoho nenapadlo, ze by on mohl zmenit svuj nazor.

*a pak se stalo toto
Po vyhlaseni vysledku jsem byl kontaktovan jednou osobou (ktere jsem slibil anonymitu) s nabidkou, ze pokud chceme uspet a mit vetsinu ve vedeni obce, musime nekoho uplatit, pripadne nekomu (umyslne zde neuvadim komu) zajistit takovou funkci, za kterou by dostaval vsimne. Odmitl jsem jakoukoliv nabizenou moznost s tim, ze toto neni v me povaze, ze jsem cestny clovek, ktery by tim porusil sve moralni zasady a tim by zklamal nejen sve volice, ale i cele okoli rodiny a pratel. Tato osoba se me ale snazila presvedcit i s tim argumentem, ze kdyz nedame my, daji jini. Neveril jsem teto osobe, ze by to mohla byt skutecne jedina moznost jak ziskat vetsinu.

Zaver - v 11-ti clenem zastupitelstvu musi mit starosta vetsinu tzn. alespon 6 clenu, kteri ho budou volit. Nase situace je 5-clenu, takze se neslo postavit do cela obce.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

kolodja
Příspěvky: 37
Registrován: stř srp 23, 2006 4:02 pm
Bydliště: Zlatý kopec
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11294Příspěvek kolodja
pon říj 24, 2016 8:38 pm

Pro mě je s podivem, že se dodnes nikdo z kandidátů, kteří kandidovali společně s autorem OOcka, panem Jordanovem, neohradili vůči jeho krokům po volbách. Vypadá to, jakoby se vším souhlasili.
Překvapuje mne, že člověk, který se nechá koupit a zahodí všechny ideály, má ještě tu drzost znovu kázat davům. Myslím, že jeho důvěryhodnost klesla k nule, stejně jako on sám. Už je to jiný časopis v názvu jsou dvě nuly.

jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3130
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11296Příspěvek jenik789
úte říj 25, 2016 7:46 am

Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

rasputin
Příspěvky: 735
Registrován: úte dub 21, 2009 5:32 am

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11297Příspěvek rasputin
úte říj 25, 2016 8:20 am

Na základě žádosti pana Jordanova, zveřejňuje obec zájem pronajmout pozemek..........
V případě, že by měla obec zájem pronajmout obecní pozemek, měli by mít možnost být nájemcem všichni občané. Takto vypadá, že zájmem obce je, aby byl nájemcem pouze pan Jordanov.
Nebo, za obec žádá pan Jordanov, zveřejnění zájmu pronajmout pozemek komukoli?
Jak to tedy je?

OSZ
Příspěvky: 495
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11298Příspěvek OSZ
úte říj 25, 2016 9:16 am

Tak to je úřední oznámení, které odpovídá úrovni našeho úřadu. Mě tam chybí třeba, k jakému účelu by se měl pozemek pronajmout, když by se měl pronajmout. Podle toho by se pak odvíjely další kroky, jako pronajmout či nepronajmout, popř. stanovit podmínky nájemní smlouvy.

kango
Příspěvky: 1200
Registrován: úte úno 07, 2006 2:29 pm
Bydliště: bydlím ve Zdibech
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11299Příspěvek kango
úte říj 25, 2016 2:35 pm

Jak je možné, že si nechce pronajmout i tu část pozemku, která sousedí s 105/19, 105/33 a 105/65?
Nebo si snad opravdu myslí, že už tento pozemek vydržel?
Citace z NOZ "... Uvedený závěr ovšem neplatí, pokud se držiteli prokáže nepoctivý úmysl (např. lest či podvod). ..."
Jelikož se o tomto problému na obci ví už více než 8 let a Tvrdý s tím nic nechce dělat i přes několikeré urgence a ze strany Jordanova není viditelně snaha, tak to ukazuje na nepoctivý úmysl.
Sám Jordanov o tom ví, že neoprávněně zabírá obecní pozemek minimálně od doby, kdy se v ulici Veltěžská řešil odvod dešťové vody. :cool

Obec by měla cenu pozemku hodnotit i podle účelu, ke kterému je používán. U Jordanova je to komerční provoz a tudíž i cena by se měla odvíjet od tržní hodnoty pronájmů.
Kango

OSZ
Příspěvky: 495
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11300Příspěvek OSZ
úte říj 25, 2016 4:45 pm

Protože na hranici pozemku s pozemkem obecním stojí stavba, která není vyznačená v katastru nemovitostí, tak to vypadá, jako by ta stavba stála i na obecním a tudíž nejde do KN zapsat a tudíž ani zkolaudovat. No nevím, ale v každém případě je v tom nějaký nepořádek, který by se nejdřív měl dát do pořádku.

MacFig
Příspěvky: 920
Registrován: úte lis 22, 2005 8:51 am
Bydliště: Skopec 123, 250 66, Zdiby - Brnky
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11302Příspěvek MacFig
stř říj 26, 2016 1:58 pm

Nějak se tu mluví o OOčku, které ale dostali asi jen vybraní obyvatelé obce. Pro ostatní připojuji skeny OOčka, které mi poskytl jeden občan, aby si všichni mohli udělat představu o kvalitách zastupitele Jordanova, dlouholetého Tvrdobijce a nyní jeho velkého spojence, který se neštítí lhát např. o mých mnohých údajných (jím vymyšlených) přestupcích, přičemž už mlčí, že o sekyře na tehdejším zastupitelstvu věděl předem, že jeho musela vyvádět ze zastupitelstva Policie ČR, že běžně vynášel v hospodě co řeší přestupková komise a že od něj jeho bývalí spojenci hromadně dávají ruce pryč, protože se s nimi nebaví a chová se podle svého. Tak se začtěte, ale doporučuji nalačno, protože je to žumpa na zvracení.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

kango
Příspěvky: 1200
Registrován: úte úno 07, 2006 2:29 pm
Bydliště: bydlím ve Zdibech
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11305Příspěvek kango
čtv říj 27, 2016 8:28 am

Pan Jordanov asi trpí závažnou chorobou a měl by navštívit specialistu než se tento stav zhorší. Když někdo začne zapomínat a svoje bludné představy vydává za realitu, je to vážné, zvlášť, když se vydává za skupinu.
Neznám přesně lékařský termín, jsem si však jistý, že v novém ústavu v Klecanech by mohli pomoci. Když ne vyléčit, aspoň mírnit následky a příznaky.
Kango

MacFig
Příspěvky: 920
Registrován: úte lis 22, 2005 8:51 am
Bydliště: Skopec 123, 250 66, Zdiby - Brnky
Kontaktovat uživatele:

Re: hOOn na čarodějnice

Příspěvek: # 11315Příspěvek MacFig
sob říj 29, 2016 7:09 pm

Včera jsem byl dotázán, kdo je mimo Ing. Jordanova schovaný pod názvem Občané obci.
Podle výsledků voleb do zastupitelstev obcí konaných 10.÷11.10.2014 (viz http://www.volby.cz/pls/kv2014/kv111111 ... 0&xvyber=0) jsou to nejméně tito: Jordanov Štěpán Ing., Leška Karel, Urban František, Šístková Olga, Šindelář Zdeněk Ing., Stejskalová Marcela, Fridrich Michael, Drahoš Vlastimil Ing., Sinák Václav, Dudlíček Lukáš a Kováčík Petr.
Takže nejméně tito jsou Občané obci, což dokládá jejich prohlášení v OOčku: "Jsme skupina občanů a rozhodujeme společně, tímto se jednoznačně hlásíme ke všem stanoviskům a rozhodnutím prezentovaných našim zastupitelem."
Tito tak také tedy jednoznačně stojí i za iniciací revokace usnesení nejen k územnímu plánu, kterou Ing. Jordanov přednesl a z velké části prosadil na zastupitelstvu dne 26.10.2016 (viz viewtopic.php?p=11304#p11304 a viewtopic.php?p=11314#p11314. Za výsledek revokace přelomových usnesení tak děkujte nejen Ing. Jordanovovi, ale i výše uvedeným, protože nikdo z nich se dosud od jednání Ing. Jordanova nedistancoval.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

Odpovědět