Stránka 1 z 1

Služby seniorům

Napsal: úte dub 22, 2014 11:27 am
od rasputin
Dobrý den, chtěl bych se zeptat některého zastupitele, v čem spočívá pečovatelská služba Farní charity v rodinách, jaké služby v rodinách Farní charita nabízí občanům Zdib a za jakou cenu. Zda je možná donáška obědů, obstarání léků, různé pochůzky na poštu, nákupy a.t.d. Hlavně, kolik co stojí .
Za informace děkuji R.

Re: Služby seniorům

Napsal: úte dub 22, 2014 2:57 pm
od obcancz

Re: Služby seniorům

Napsal: čtv kvě 29, 2014 11:29 am
od rasputin
Aquaplaning
U rybníka v Přemyšlení,na křižovatce Pražská a průběžná.Nedá se to odvodnit?

Re: Služby seniorům

Napsal: čtv kvě 29, 2014 1:18 pm
od MacFig
Taky se přimlouvám - seniorům by to fakt pomohlo :-)

Re: Služby seniorům

Napsal: čtv kvě 29, 2014 1:34 pm
od Weigner
MacFig píše:Taky se přimlouvám - seniorům by to fakt pomohlo :-)
:yes

Re: Služby seniorům

Napsal: pát kvě 30, 2014 6:42 am
od rasputin
Za volantem jsou dva typy seniorů: zkušení, kteří mají zkušenosti na rozdávání a na druhé straně bázliví, neúměrně opatrní, kteří jsou postrachem silnic. Na většinu případů dopravních nehod seniorů má podíl to, že starší řidiči za volantem často paradoxně doplácejí na to, že řídí velmi opatrně.
Není tedy divu, že když před sebou náhle vidí louži přes celou silnici, mohou zazmatkovat a vjet do protisněru bebo si neporadí se ztrátou kontaktu s vozovkou.
Nic méně, máte prvdu, příspěvek sem nepatří. :yes