Využití statistiky ?

Na to co Vás trápí, můžou nás trápit společné věci tak je lepší na to jít společně:-). A samozřejmě pište i co Vás netrápí - co Vás těší
Odpovědět
rasputin
Příspěvky: 747
Registrován: úte dub 21, 2009 6:32 am

Využití statistiky ?

Příspěvek: # 11914Příspěvek rasputin
stř led 10, 2018 6:28 am

Dobrý den, ze Zdibského zpravodaje se dozvíme, kolik nám projede v Přemyšlení vozodel na třicítce, jakou průměrnou rychlostí a jaká byla naměřena nejvyšší tychlost. Zrovna tak ve Zdibech.
Chtěl bych se zeptat, k čemu budou statistické údaje využity, zda bude opaření a OP bude měřit v úsecích rychlot řidiřů, projednávat je za přestupek, aby neporušovali nejvyšší povolenou rychlost, nebo je spokojenost a nebude se dít nic. (160km/hod. na padesátce je dost a takřka 80km/h na třicítce též dost, průměr zřejmě snižovali cyklisté, kteří do kopce jedou tak 15km/ hod.)
Počty projíždějících vozidel narůstají, ví se tedy o tom, co s tím? Bude nějaké opatření, nebo se čísla z měřičů budou suše konstatovat a měření je tedy zbytečné?
Kkdyž už máme kamerový systém, proč nebyly instalovány měřiče, kteřé zadokumentují přestupce a přestupek se dá potom projednat?
Jak je využívan přenosný radar, který obec určitě důvodně zakoupila, kolikrát je ročně použit, když roční metrologická kontrola radaru stojí kolem 10 000 Kč ? Jak v současné době zajišťuje bezpečbnost provozu, která je na obci prioritou?
Hezký den.ROdpovědět