The Cell

O muzice. Co kdo posloucha nebo naopak NEPOSLOUCHA :-)))))))
Odpovědět
jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

The Cell

Příspěvek: # 2329Příspěvek jenik789
stř zář 20, 2006 8:59 am

Z mailu jednoho kamarada co bydli u nas....

Přátelé kamarádi,

Přihlásili jsme se do mezinárodní soutěže kapel. Bohužel výběr nejlepší skupiny nedělá porota, ale lidé. Proto vás oslovuji s prosbou jestli byste nám nepomohli trochu kapelu přistrčit dopředu. Na adrese http://www.battleofthebands.com/rocksta ... /index.php nás najdete pod jménem „the cell“ a když si poslechnete jen kousek písničky, tak dostaneme jeden hlas do nejhranějších kapel dne. Poslech 5 = 5 bodů. Když se tam dostaneme, tak předpokládám, že nás začnou poslouchat i z jiných států. Taktéž jestli máte některé další emaily, na známé, které byste tím neobtěžovali, tak byste je mohli oslovit. Samotné hlasování začne 8.10.2006 pak bych vás poprosil ještě jednou jestli byste nám nedali hlas.

Děkuji všem

S pozdravem

Michal The Cell

http://www.thecell.cz

Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Festival Bluesrocku

Příspěvek: # 3086Příspěvek michal beneš
pon říj 30, 2006 11:24 am

V pátek 3.11.2006 se bude v Lidovém domě ve Kbelích (http://www.lidovydum.cz) konat festival, který my jako kapela organizujeme a snažíme se tam dostat vždy nějaké zajímavé kapely jak od nás tak ze zahraničí. Letos se nám podařilo přivezt kapelu ze Španělska Sugar Mountain, hosta z USA Jeremy Saxon, a českou kapelu Stetson. No a samozřejmě my s americkým zpěvákem.
Více samozřejmě najdete na http://www.thecell.cz kde je ke stažení i plakátek

Rádi bychom vás všechny pozvali abyste si přišli poslechnout dobrou muziku a trochu popít. Se členy ZdibyNetu bych si mohl dát i panáka:-)

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Radio Beat - Naděje Beatu

Příspěvek: # 3173Příspěvek michal beneš
úte lis 21, 2006 8:59 am

Ahoj, tak je tu ještě jedna soutěž. Tentokrát česká. Na radiu Beat probíhá soutěž Naděje Beatu, kde jsme byli zařazeni 15.11. Naše první kolo tedy bude uzavřeno 27.11. Do dalších kol postupují vždy 4 kapely s nejvíce hlasy. Pravidla a všechny podrobnosti jak hlasovat - přes SMS (cena normální SMS) najdete na http://www.radiobeat.cz/cs/clanek-3748.htm Díky všem kteří nám věnují svůj hlas. Protože i toto minimum dokáže posunout věci kupředu. Michal The Cell http://www.thecell.cz

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Naděje beatu - finále

Příspěvek: # 3290Příspěvek michal beneš
stř lis 29, 2006 8:57 am

Přátelé a kamarádi,

Předem se omlouvám za občasnou agitku. Život hudebních skupin je u nás opravdu těžký a tak každá příležitost, jak se prosadit je pro nás zase trochu větší šance.
O co tedy jde. Je to soutěž na radiu Beat (asi všichni znáte) pro „nové“ kapely. Článek a historie kol je na http://www.radiobeat.cz/cs/clanek-3748.htm
My jsme se tedy dostali do finále. A to končí 11.12.2006 o půlnoci. Do té doby je tedy možné hlasovat a to pomocí SMS.
Tvar SMS je: NADEJE (mezera) The Cell toto odeslat na číslo 724 58 58 58
Cena jedné sms je stejná jako cena vašich normálních sms. Z jednoho telefonu je možné hlasovat pouze jednou. Duplicitní záznamy budou smazány.
Vítězné 4 kapely spolu zahrají na společném koncertě + 1. kapela má ještě i trochu větší šance.

S pozdravem

Michal The Cell
http://www.thecell.cz

Helena Dohnalová

Naděje Beatu

Příspěvek: # 3438Příspěvek Helena Dohnalová
čtv pro 14, 2006 8:59 am

Gratuluju ke druhému místu Naděje Beatu. :D

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3447Příspěvek michal beneš
pát pro 15, 2006 8:25 am

Díky. I všem kteří nás podpořili. Bylo to těsný, jen o 13 hlasů. Uvidíme jak to půjde dál a co nám to přinese:-) Já myslím, že jen samá pozitiva a sociální jistoty. 2.1.2007 bude pak na radiu Beat rozhovor s kapelami, které se umístili do 3. místa. A 23.1.2007 koncert v klubu Vagon, který budemem nuceni odehrát bez Davida, který je doma v Americe. Plánujeme vzít nějaké hosty a já zapěju nějakou tu písničku sám.
Teď máme do vánoc ještě jeden koncert a to 19.12. v klubu Kain. A pak na leden plánujeme malou přestávku, protože náš zpěvák odjíždí na 3 týdny domů do Ameriky. Potom doufám, bude hraní spousta, jinak budu mít absťák:-)

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Vítkáči 9.2.2007

Příspěvek: # 3778Příspěvek michal beneš
pon úno 12, 2007 8:15 am

Jo Vítkáči to je něco:-) V pátek jsme s nima hráli ve Kbelích v lidovém domě. Bylo úplně narváno. Teda už se těšim až na nás budou taky takhle chodit... Jo možná když vydržíme 27 let jako oni a budeme hrát pořád to samý tak na to nakonec dojde:-) Myslím že je to fakt rarita, když nějaká skupina hraje tak dlouho a má program jenom na hodinu a nic jinýho. A to ještě některý písničky rekordně natahují:-)))
Nicméně ani já jsem neodolal a zazpíval si Pražskýho démona s nima. Jo a pak jsem taky ještě koukal zpoza jeviště a trochu mě mrzelo, že na ně holky ukazovaly prsa a na nás ne:-)
Tak už dost legrace. Fakt nás to moc bavilo a myslím že i lidi. Na to že to vůbec neznali tak reagovali výborně. A ještě se prodalo nějaký to cdčko.
Hezký den všem a těším se že se s váma některýma uvidím na příštím koncertě který je 21.2. v Kainu na žižkově.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Kain včera a muzika vůbec

Příspěvek: # 3825Příspěvek michal beneš
čtv úno 22, 2007 8:33 am

Zdravím, tak jsme měli včera koncert v Kainu na Žižkově a věřte nebo ne bylo tam asi 20 lidí:-( O tom že hrajeme dobrou hudbu se stále přesvědčujeme různými cestami (vlastně to včera nebylo tak špatný. Máme z toho hraní na festivalu v Birminghamu:-) ) ale návštěvnost lidí je smutná. Nevím jestli to je tou dobou. Kéž by lidi neměli počítače a televize a zase se chodili bavit do hospod a klubů jako dřív. Myslím, že kontakt je to nejdůležitější.
A teď jedna věc která s tím v základu nesouvisí, ale vyplyne z toho, že ano.
Koupil jsem si před koncertem Reflex a četl článek nazvaný "žiletko, má lásko" Byl o dívkách ve věku veskrze do 20 let, které se sebepoškozují a to tak, že se řezají žiletkami po různých částech těla. Dvě z nich svolili k tomu, že s redaktorkou promluví. Jedna říkala, že jí život moc nebaví a že vlastně nemá žádné prožitky a je buď na internetu, nebo jenom tak celý hodiny kouká do stropu. Druhá více méně to samé a navíc později chtěla aby si toho rodiče všimli.... nevšimli. A to je ten hlavní problém nevšímavost a ztráta kontaktu. Když jsem to tam včera ukazoval pár lidem, tak říkali, že je to hnusný a ať jim to neukazuju. Ale to jen vede k tomu, že sami to chtějí přehlížet!!!
Proto doufám (asi zbytečně), že lidé jednou zase najdou cestu jak spolu mluvit a chodit se bavit do klubů a hospůdek aby podobných případů nebylo více.
A abych nekončil tak tragicky, tak se mi hrálo včera skvěle a ještě jsem si zahrál jako host druhé kapely Slowfingers a jsem fakt moc spokojený. Moc mě to bavilo.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Den dětí

Příspěvek: # 4460Příspěvek michal beneš
sob čer 02, 2007 1:08 pm

Tak jsme v pátek 1.6.2007 na den dětí odehráli koncert v Kladně v domově pro mentálně postižené a musím říct, že to bylo opravdu fajn. Sice chvilkama chtěli hrát něco od Michala Davida, ale když jsme hráli, tak se stejně bavili a tancovali. Bylo fakt super. Bezva zážitek. Také se člověk dověděl spoustu věcí z druhé strany a ze života ústavu. Díky také paní ředitelce, byla s ní zábava a je vidět, že to nemá lehký, ale dokáže to brát s velikým nadhledem a humorem. Práce to rozhodně není lehká, proto jí patří moje poklona. A stejně tak i všem chovancům. Snad se zase příští rok sejdeme.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

John Mayall + The Cell

Příspěvek: # 4599Příspěvek michal beneš
pon črc 23, 2007 6:47 am

Zítra, už zítra! :-) Je to tak, mylím, že vrchol našeho letošního roku je za rohem. Zítra 24.8.2007 hrajeme sportovní hale Folimanka koncert jako předkapela Johna Mayalla. Tahle legenda bílého blues kterému je letos 74 a stále ještě koncertuje a jeho vystoupení jsou naprosto skvělá. Jeho kapelou v minulosti prošli fantastičtí kytaristé mj. i Eric Clapton. Hrozně se na to těším. Doufám, že bude i čas si s ním promluvit a udělat nějakou společnou fotku. Dám pak vědět jaký to bylo:-)
Mimochodem teď každý pátek běží na ČT2 dokument o blues režiséra Martina Scorsesseho. Viděl jsem první díl a mám ho i nahraný a je to skvělý dokument. Snad budou další díly taky takové.

Mlyeko

Příspěvek: # 4604Příspěvek Mlyeko
úte črc 24, 2007 6:41 am

Super, zitra (tzn dnes) je 24.8.2007?? to jsem asi zaspal cely mesic:( ale to nevadi to snad nejak dozenu :lol:

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4605Příspěvek jenik789
úte črc 24, 2007 7:58 am

Mlyeko píše:Super, zitra (tzn dnes) je 24.8.2007?? to jsem asi zaspal cely mesic:( ale to nevadi to snad nejak dozenu :lol:
Nerejpej jo??? :lol: :lol:
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4606Příspěvek michal beneš
úte črc 24, 2007 9:31 am

Mám už z toho asi nějaký roztřesený prsty, že jsem napsal 8 místo 7:-)

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Pavla Kapitánová

Příspěvek: # 4607Příspěvek michal beneš
úte črc 24, 2007 9:35 am

Teď jedna smutnější zpráva. O víkendu, když se vracela z koncertu zpěvačka Pavla Kapitánová, tak zahynula při bouračce na dálnici. Byla to naše velká kamarádka a měli jsme s ní několik koncertů a byla skvělá. Bohužel po sobě nechala roční děcko.
Hrozně nás to vzalo a myslím, že dnešní koncert bude tak trochu i pro ní.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

The Cell + Sweet

Příspěvek: # 4837Příspěvek michal beneš
pon říj 15, 2007 4:12 pm

Tak po mnoha akcích je tu zase jedna zajímavá. Ve středu 17. 10. v Retru budeme hrát s britskou glamrockovou kapelou Sweet. Sám jsem na to zvědavý, protože už jsou to starý páprdové a prý jsou trochu namyšlený. Tak uvidíme. Snad nedojde na dýchací přístroje:-) Podle programu hrají jen hodinu a kromě nás tam hraje ještě jedna parta Flaming Cocks (doufám, že nepotřebujete překlad :-) ) Ale docela se těším. Vzhledem k tomu, že teď nastalo nějaký období, kdy se moc koncertů nehraje, tak jsem asi rád za každý.

Odpovědět