Chtěli bychom se stát členy zdibynet

Zde pište pokud máte zájem!

Moderátor: tom

Odpovědět
calimerka
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 27, 2010 8:40 pm

Chtěli bychom se stát členy zdibynet

Příspěvek: # 6840Příspěvek calimerka
stř bře 03, 2010 7:07 pm

Rádi bychom se stali členy zdibynet. Už nás nebaví dávat nehorázné peníze Telefonice. Chtěla bych se zeptat, jakou rychlost má internet. Švagr už má zdibynet zavedený, je potřeba si nechat udělat svojí přípojku ( tedy krabičku na anténu, nebo stačí pro jeden barák jedna krabička na více pořítačů? Samozřejmě by jsme každý zvlášť platili měsíční poplatek 220Kč měsíčně. Tuto službu by jsme chtěli realizovat od května. Do té doby nám ještě běží výpověďní lhůta u telefoniky. Dále bych se chtěla pozeptat na modemy a další zařízení k tomu potřebné a na kolik nás bude stát počáteční vklad veškerehé zařízení potřebného k provozu Zdibynet.

Děkuji Stočesová Hankajenik789
Site Admin
Příspěvky: 3196
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěli bychom se stát členy zdibynet

Příspěvek: # 6843Příspěvek jenik789
čtv bře 04, 2010 8:43 am

calimerka píše:Rádi bychom se stali členy zdibynet. Už nás nebaví dávat nehorázné peníze Telefonice. Chtěla bych se zeptat, jakou rychlost má internet. Švagr už má zdibynet zavedený, je potřeba si nechat udělat svojí přípojku ( tedy krabičku na anténu, nebo stačí pro jeden barák jedna krabička na více pořítačů? Samozřejmě by jsme každý zvlášť platili měsíční poplatek 220Kč měsíčně. Tuto službu by jsme chtěli realizovat od května. Do té doby nám ještě běží výpověďní lhůta u telefoniky. Dále bych se chtěla pozeptat na modemy a další zařízení k tomu potřebné a na kolik nás bude stát počáteční vklad veškerehé zařízení potřebného k provozu Zdibynet.

Děkuji Stočesová Hanka
Dobry den,

Dobry den,
pokud ma svagr Zdibynet zavedeny, bude nejlepsi se jeho zeptat na jeho zkusenosti :) , ale je nutne si uvedomit, ze ruseni naseho signalu stale narusta a ze pripadne problemy s rychlosti nejsou problemem na strane naseho sdruzeni, ale jedna se o problem "ze soused vas umyslene nebo vetsinou neumyslne zarusi svoji wi-fi"
Pokud mate zajem o instalaci "na klic" obratte se na nase techniky, kteri Vam vse za poplatek nainstaluji a vse Vam vysvetli.
www.zdibynet.cz
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

calimerka
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 27, 2010 8:40 pm

Re: Chtěli bychom se stát členy zdibynet

Příspěvek: # 6844Příspěvek calimerka
čtv bře 04, 2010 11:26 am

Děkuji za odpověď. Až to bude aktuální určitě se spojíme s technikem a necháme si všechno vysvětlit a nainstalovat. :D

Odpovědět