Stránka 1 z 1

letecké snímky

Napsal: stř říj 20, 2010 10:15 am
od Petr Míšek
zde se můžete číhnout jaké změny jsou za cca 50 let, vpravo nahoře se přepíná stará a nová mapa
http://kontaminace.cenia.cz/

Re: letecké snímky

Napsal: stř říj 20, 2010 11:19 am
od jenik789
Petr Míšek píše:zde se můžete číhnout jaké změny jsou za cca 50 let, vpravo nahoře se přepíná stará a nová mapa
http://kontaminace.cenia.cz/
Dobra mapka :) , skoda ze z toho roku 1953 to nema lepsi rozliseni, ale budme radi za ty dary :D . Za 50 roku zase budou rikat, proc ta nase soucasna mapa neni 3D zeeee :mrgreen:
Je videt jak se nase obec a kde rozrusta :)

Re: letecké snímky

Napsal: stř říj 20, 2010 5:47 pm
od Merlin
jenik789 píše: Je videt jak se nase obec a kde rozrusta :)
Moc hezka mapa - a neni to videt jenom na nasi obci - podivejte se na sever Prahy - vetsina ze soucasnych sidlist (Bohnice, Dablice, Prosek atd.) jeste neexistovaly :-)

Pametniku bych se rad zeptal, co to bylo za objekt kousek pred soucasnou celnici smerem ku Praze? Vypada to jako zemedelska usedlost

Re: letecké snímky

Napsal: čtv lis 25, 2010 7:43 pm
od Tommy Zdiby
Tam prej byla armáda. A nejenom tam. Měli nějakou radiostanici nebo něco takového v rokli.

Re: letecké snímky

Napsal: pát lis 26, 2010 8:16 am
od jenik789
Tommy Zdiby píše:Tam prej byla armáda. A nejenom tam. Měli nějakou radiostanici nebo něco takového v rokli.
Kde byla armada?

pouštění modelů

Napsal: ned črc 31, 2011 7:30 pm
od michal beneš
Ahoj,
nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové téma, tak to píši sem..
Ne že bych byl nějaký prudič, ale vy co pouštíte letadélka a vy víte kde. Někdo si na to vyhradil kus prostoru a dokonce tam vyvěsil pravidla pro pouštění. Ale připište si tam také, že není normální pouštět modely o půlnoci!!! Budí mi to dítě a to mě štve. Pouštějte si je klidně celý den, ale pokud vím má se dodržovat nějaký noční klid. Tak prosím. Jestli chcete mermomocí létat v noci, jděte si to provozovat někam mimo dosah obydlených domů.
Děkuji Michal