CENNÉ INFORMACE

Zdibský zpravodaj
Odpovědět
rasputin

CENNÉ INFORMACE

Příspěvek: # 11907Příspěvek rasputin
čtv led 04, 2018 7:56 am

Dobrý den,
přečetl jsem si článek ve zpravodaji CO " NEVÍTE " O SVÝCH ZASTUPITELÍCH, ANEB NĚCO PRO SPESTŘENÍ NA SILVESTRA.
První myšlenka, která mě napadla byla ta, kolik občanů si spestří Silvestra myšlenkami na své zastupitele, možná zastupitelé mezi sebou. Druhá myšlenka která mě napadla je hodnota toho článku a usoudil jsem, že jde o politický blábol autora článku, který nemá žádnou hodnotu. Třetí myšlenka která mě napadla, co je cílem tohoto blábolu? Zřejmě nějakým způsobem rozdělovat občany a odvést pozornost od podstatných věcí.
Nebo je důležitější , pro úřední osoby, co jedna paní povídala, nebo seznámit občany s výsledky své práce, když už mluvíme o konci roku.? Myslím, že se někteří zastupitelé přeceňují a domnívají se, že se vše točí kolem nich, není to pravda, občany zajímají především výsledky jejich práce, za kterou jsou placeni z jejich daní, nikoli bezcenné politické bláboly co jedna paní povídala.
NEBO JE TO JINAK?
(není nic jednoduššího než praktickými postoji vyloučit případné pomluvy imaginárních občanů)

Odpovědět