Luxusní kontejneroviště.

Na to co Vás trápí, můžou nás trápit společné věci tak je lepší na to jít společně:-). A samozřejmě pište i co Vás netrápí - co Vás těší
Odpovědět
rasputin

Luxusní kontejneroviště.

Příspěvek: # 11800Příspěvek rasputin
čtv říj 12, 2017 10:07 am

Dobrý den, když jsem se procházel ulicí U Louže a uviděl zbudované kontejneroviště, řekl jsem si, že jsme skutečně bohatá obec.
Samotná konstrukce kontejneroviště z tlustých hliníkových profilů napovídá vysoké ceně, vždyť i metoda svařování takovýchto profilů v ochranné atmosféře argonu je nejdražší metoda svařování. Samotné profily jsou několikrát dražší než profily ocelové. Po obvodě pozinkovaný perforovaný plech. Nakonec polykarbonátová stříška nad kontejnery, jejichž konstrukce nevyžaduje zastřešení. Bylo na takovéto kontejneroviště uskutečněno výběrové řízení a zvítězil návrh s optimální cenou? Není cena nakonec tak vysoká, která by odpovídala ceně podzemních kontejnerů?

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxusní kontejneroviště.

Příspěvek: # 11801Příspěvek jenik789
čtv říj 12, 2017 4:33 pm

rasputin píše:
Dobrý den, když jsem se procházel ulicí U Louže a uviděl zbudované kontejneroviště, řekl jsem si, že jsme skutečně bohatá obec.
Samotná konstrukce kontejneroviště z tlustých hliníkových profilů napovídá vysoké ceně, vždyť i metoda svařování takovýchto profilů v ochranné atmosféře argonu je nejdražší metoda svařování. Samotné profily jsou několikrát dražší než profily ocelové. Po obvodě pozinkovaný perforovaný plech. Nakonec polykarbonátová stříška nad kontejnery, jejichž konstrukce nevyžaduje zastřešení. Bylo na takovéto kontejneroviště uskutečněno výběrové řízení a zvítězil návrh s optimální cenou? Není cena nakonec tak vysoká, která by odpovídala ceně podzemních kontejnerů?
Je a na zastupitelstvu byli obcane take rozcarovani, bylo doporuceno zjistit cenu ve verzi ze stipanych bloku, coz ma vychazet na asi 1/3 ceny. Bohuzel ale je mozne ze to dopadne jako vzdy - nijak, nikdo nic nezjisti.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

rasputin

Příspěvek: # 11803Příspěvek rasputin
pát říj 13, 2017 7:34 am

jenik789 píše:
čtv říj 12, 2017 4:33 pm
rasputin píše:
Je a na zastupitelstvu byli obcane take rozcarovani, bylo doporuceno zjistit cenu ve verzi ze stipanych bloku, coz ma vychazet na asi 1/3 ceny. Bohuzel ale je mozne ze to dopadne jako vzdy - nijak, nikdo nic nezjisti.
Zdravím , nevíte kdo byl dodavatelem kontejneroviště, která firma? Marně jsem hledal nějaký štítek výrobce a nic nenašel. Když jsem si koupil hliníková okna - tam se podepsali.

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 11804Příspěvek jenik789
pát říj 13, 2017 10:44 am

Obrázek
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

rasputin

Příspěvek: # 11807Příspěvek rasputin
pon říj 16, 2017 6:23 am

jenik789 píše:
pát říj 13, 2017 10:44 am
Obrázek
Nevím kolik kontejnerovišť je U Cihelny, v kopci ke kruháku vlevo je jedno kontejneroviště z betonových bloků a bez přístřešku. Nemáte tam chybu?
21.03.2017 Toman Jiří Přístřešek pro kontejnery u cihelny 190 191,90 Kč
Poznámka.
Kontejneroviště U Louže velmi kvalitní svary, ostatní hliníkové konstrukce jiných kontejnerovišť mají jinou kresbu svarů,(zřejmě vařeno elektrodou) byla použita jiná technologie. U Louže byl zřejmě vzorový a pak byly vyrobeny, možná jinou firmou ostatní,(levněji či dráže ?) nebo upustili od svařování v ochranné atmosféře.
Možná by bylo dobré specifikovat Přístřešek - ohrazení kontejnerů - základy pro konstrukci nebo zdivo

Odpovědět