Ulomená dopravní značka

Na to co Vás trápí, můžou nás trápit společné věci tak je lepší na to jít společně:-). A samozřejmě pište i co Vás netrápí - co Vás těší
Odpovědět
rasputin

Ulomená dopravní značka

Příspěvek: # 10300Příspěvek rasputin
pon lis 09, 2015 6:36 am

Dobrý den, u zastávky V Remízkách směrem na Klecany , již čtrnáct dní leží na trávníku vyvrácená dopravní značka na níž je přechod pro chodce a hlavní silnice. Podle mapy mi to dává, že je značka na území Klecan a podle cedule označující konec obce Zdiby, je značka na území Zdib. Chtěl bych se zeptat některého zastupitele, do čí působnosti obce patří tato místní úprava silničního provozu, zda do Klecan nebo do Zdib a zda má v kompetenci OP oznámit na obec poničení této značky, aby došlo k opravě, nebo kdo to má na starosti. Nebo tam ta značka byla umístěná pro srandu a jiný účel nemá, tedy se znova neinstaluje?
Děkuji za odpověď R

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Re: Ulomená dopravní značka

Příspěvek: # 10301Příspěvek MacFig
pon lis 09, 2015 7:59 am

Kontaktujte pana Žáčka (místostarostu Zdib), který takovéto problémy řeší obratem, vyjma toho, kde je chybné nebo poškozené dopravní značení záměrem nebo čím, když to někdy i přes upozornění neřeší :cry
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

rasputin

Příspěvek: # 10303Příspěvek rasputin
úte lis 10, 2015 11:24 am

MacFig píše:Kontaktujte pana Žáčka (místostarostu Zdib), který takovéto problémy řeší obratem, vyjma toho, kde je chybné nebo poškozené dopravní značení záměrem nebo čím, když to někdy i přes upozornění neřeší :cry
Zdravím MacFig
Když jsem sloužil před několika lety i MP v nejmenovaném městě, úkolem strážníků bylo, hlásit veškeré závady, které by ohrozily bezpečnost občanů panu starostovi. Pravda, že jsme chodili pěší hlídku kombinovanou s autohlídkou a vyvrácená značka byla nepřehlédnutelná. Starosta ihned zjednal nápravu. Je to již dávno a možná to tak už nefunguje. Nevím. Možná tyto "malé věci" už obecní, nebo městské policie neřeší. Možná mají jiné poslání. Možná jsou důležitější věci než bezpečnost v dopravě, nevím. Možná se vše bralo trochu jinak.

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10304Příspěvek MacFig
úte lis 10, 2015 11:38 am

Asi ano. Např. na upadlou dodatkovou tabulku u značky zákaz vjezdu nákladních vozidel jsem upozorňoval už před více jak 1,5 rokem, ale na Průběžné před křižovatkou s Chaberskou směrem do Klecan není doplněna dodnes, a tak vlastně Průběžnou do Klecan nesmí žádný náklaďák nad 3,5 t. A vadí to snad obecní policii, starostovi nebo místostarostovi? Ne a mám pocit, že to vadí jen mě.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

rasputin

Příspěvek: # 10307Příspěvek rasputin
stř lis 11, 2015 6:42 am

MacFig píše:Asi ano. Např. na upadlou dodatkovou tabulku u značky zákaz vjezdu nákladních vozidel jsem upozorňoval už před více jak 1,5 rokem, ale na Průběžné před křižovatkou s Chaberskou směrem do Klecan není doplněna dodnes, a tak vlastně Průběžnou do Klecan nesmí žádný náklaďák nad 3,5 t. A vadí to snad obecní policii, starostovi nebo místostarostovi? Ne a mám pocit, že to vadí jen mě.
Zdravím MacFig, někde je chyba.

Odpovědět