Rasputin

Vše co se týká našeho OÚ, starosty, zastupitelů.... prostě vše co k tomu patří
jos

Re: Rasputin

Příspěvek: # 11973Příspěvek jos
stř úno 07, 2018 6:27 pm

Vážený pane eR.,

zas tak moc jsem se nespletl ve Vaší osobě. Jsem tomu rád! Ohledně kodexu jste na omylu, nejsem ta osoba, která odkazuje na kodex zastupitele, který není deklarován pro naší obec. Jen stále upozorňuji na kvality - morální - zastupitelů, kteří mají plnou hu..pusu připomínek jak je vše špatně co dělám, všimněte si, že se neopírám o vedení obce, ale o svou osobu.

Byl jsem odvolán pro nekompetentnost a kýho čerta pro co dalšího. Následné kontroly z úrovně FÚ jasně prokázaly, že jsem měl pravdu ohledně ekonomických znalostí účetnictví. Jejich (pí. Oborníková, Kubíčková, Fabiánová a p. Smetana) neodborné znalosti a udávaní na státní instituce stály obec přes 120 000,- Kč na penálech a nedoplatcích ohledně roků 2005 až 2014.

Posledním hitem je světelný smog. Celkem úsměvná záležitost. Pan Smetana se opřel o světelný smog pro nestavbu veřejného osvětlení v oblasti kde bydlí tj. Holosmedky s odůvodněním, že si VO obyvatelé nepřejí. Pan F.Urban obešel celou oblast a získal cca 100 podpisů, že VO chtějí. Tak jak funguje kodex pro p. Smetanu, který má prosazovat názory voličů? Kdosi (asi ing. Slezák) učinil odkaz na jakousi odbornou studii. To je zoufalství. Pokud si jí přečtete, že tma je opravdu prospěšná lidskému org. pak se ptám jaká je úmrtnost v Norsku? vzhedem k bílým nocem po několika mnoha týdnů?

Tak bych mohl pokračovat dál a dál. Materiálu a témat je přehlšel. Smyslem mých příspěvků je diskuse a především objasňování určitých rádoby Kauz!!!!

Poslední dovětek je, že za našim volebním sdružením je a bude vidět jasná stopa naších volebních priorit.

JORDANOV

rasputin

Re: Rasputin

Příspěvek: # 11974Příspěvek rasputin
čtv úno 08, 2018 7:33 am

Dobrý den pane Jordanov,
Co se týká veřejného osvětlení v dané lokalitě, mám ten názor, že je z hlediska bezpečnosti osob i majetku žádoucí, zejména když je v páteři obce sledovací kamerový systém, který vyžene zloděje a vandaly do okrajových částí obce.Nic méně, je to odpočinková lokalita, kde lidé mají určité zvyklosti, tedy bych nechal na nich, co upřednostní.
Píšete, že" Jen stále upozorňuji na kvality - morální - zastupitelů, kteří mají plnou hu..pusu připomínek jak je vše špatně co dělám, všimněte si, že se neopírám o vedení obce, ale o svou osobu. "
Co Vás k tomu stále vede a čeho chcete docílit, co je účelem Vašeho jednání?
Hezký den R.

Odpovědět