Kam jsme došli

Vše o všem, co třeba nikam nepatří.
Odpovědět
VRVN-1

Kam jsme došli

Příspěvek: # 11574Příspěvek VRVN-1
stř úno 22, 2017 7:36 am

Tak to tu ještě nebylo. Včera v odpoledních až večerních hodinách byl zadržen zastupitel Jordanov PČR za poškozování cizí věci v opilosti a odvezen na služebnu. Co s tím udělá starosta? :devil se :beer :beer :beer :beer

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam jsme došli

Příspěvek: # 11575Příspěvek jenik789
stř úno 22, 2017 8:15 am

VRVN-1 píše:
stř úno 22, 2017 7:36 am
Tak to tu ještě nebylo. Včera v odpoledních až večerních hodinách byl zadržen zastupitel Jordanov PČR za poškozování cizí věci v opilosti a odvezen na služebnu. Co s tím udělá starosta? :devil se :beer :beer :beer :beer
Zvednu mu odmenu za jednatele sro? Uklidi se incident pod koberec? Dostane nove sluzebni auto jako ostatni? Nebo dostane dalsi "hracku" jako OP? :nerd

A nyni k incidentu (neni to overeno):
Stalo se to v pozdnich odpolednich hodinach kdy na miste u domu panu Jordanova byla pritomna opakovane vyjezdova skupiny CEZ a v 19:50 i policie CR.
Udajne se jednalo o "nedorozumeni" ze strany pana Jordanova, jeho sousedu, techniky CEZ a policii CR. Docasne udajne pan Jordanov pod vlivem alkoholu odpojil svojim zasahem vice domu v okoli od elektriny.
Nasledne byl udajne pan Jordanov odvezen policii CR.
Udajne v souvislosti s timto incidentem, vyhorely 2 pocitace z duvodu prepeti v siti.

Urcite se docteme v dalším cisle ZZ, ze za tento incident mohla opozice :rofl
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 11576Příspěvek kango
stř úno 22, 2017 8:22 am

Tak to shrneme.
1. Žáček podváděl při žádosti o dotaci, aby si nechal položit asfalt na cestu k sobě.
2. Tvrdý, Jurkeních jsou vyšetřováni pro nedbalostní trestný čin, kdy obec připravili o 1.4 milionu.
3. Vedoucí OP neřeší přestupky místních, protože jsou to sousedi.

Tohle je už jen třešnička na dortu, kdo to sedí ve vedení obce a obecní společnosti.

P.S. Není to na kamerách? Že by aspoň k něčemu byly. Nebo to musel nahlásit nějaký občan a OP zase reagovala jen na oznámení.

rasputin

Příspěvek: # 11579Příspěvek rasputin
stř úno 22, 2017 10:42 am

kango píše:
stř úno 22, 2017 8:22 am
Tak to shrneme.
1. Žáček podváděl při žádosti o dotaci, aby si nechal položit asfalt na cestu k sobě.
2. Tvrdý, Jurkeních jsou vyšetřováni pro nedbalostní trestný čin, kdy obec připravili o 1.4 milionu.
3. Vedoucí OP neřeší přestupky místních, protože jsou to sousedi.

Tohle je už jen třešnička na dortu, kdo to sedí ve vedení obce a obecní společnosti.

P.S. Není to na kamerách? Že by aspoň k něčemu byly. Nebo to musel nahlásit nějaký občan a OP zase reagovala jen na oznámení.
Já myslím, že když se to stalo na území Zdib, určitě se najde nějaká imunita pro tohoto politika. :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl Co se týká kamer, systém byl předán uživateli, ale je otázka zda byl schválen patřičným úřadem k užívání a tak je možné, že i záznam, ač je na kamerách v současnosti, nebude možné použít. To se našinec nedoví. Nic méně, musíme věřit, že systém umožňuje efektivní spolupráci strážníků, policistů a kriminalistů při
odhalování trestné činnosti, čímž je zdůvodňována realizace systému. Skutek určitě někdo oznámil, na PČR. OP odpočívala po denní službě. Tak, že se před kamerami může stát cokoli a pachatel, pokut nebude místní, bude nedohledatelný a fuč. Nežádá si tak drahý systém nepřetržitou službu, aby byl efektivně využit? Autohlídka v terénu a strážník u monitoru, jak to bývá ve městech, kde je skutečně potřeba? Jde přeci o veřejný pořádek a zajištění bezpečnosti osob a majetku, proto pro nákup zastupitelé hlasovali a měli by zajistit jeho stoprocentní využití nebo je to jinak?

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 11580Příspěvek MacFig
stř úno 22, 2017 2:58 pm

Opravdu se jednalo o neoprávněný odběr elektřiny panem Jordanovem?
Tomu se mi ani věřit nechce. Vždyť je to zastupitel, předseda finančního výboru dohlížející na efektivní čerpání veřejných peněz, jediný jednatel Obec Zdiby - reality, s.r.o., která je 100% vlastněná obcí a jako jediná pečuje o veřejné osvětlení a šetří obci nemalé finanční prostředky, je to odborník přes osvětlovací techniku, který by přeci nemanipuloval s elektřinou pod vlivem alkoholu. Navíc - takto vytížená osoba rozhodujícím způsobem ovlivňující dění v obci by se přeci neopila, aby tropila výtržnosti a hádala se (údajně na sebe na ulici řvali) s Policií ČR a zásahovým komandem ČEZ.
Pokud u toho někdo byl a může kolující fámy doložit/vyvrátit svým svědectvím a/nebo audio/foto/videodokumentací, nechť tak učiní co nejdříve a tak uvede věc na pravou míru a uklidní nás - pobouřené občany.
Děkuji
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 11581Příspěvek MacFig
stř úno 22, 2017 5:41 pm

Tak jsem rád, že mi bylo z několika zdrojů telefonicky potvrzeno, že se nejednalo o neoprávněný odběr, ale "jen" o neopatrnou manipulaci s rozvody, a že se nejednalo o zásahové komando ČEZ, ale "jen" poruchovou službu ČEZ.
Bohužel, ostatní (opakovaný neoprávněný zásah do rozvodů elektřiny se způsobenou škodou prý odhadem za 40 000,--, velká opilost, hlasité hádání na ulici, převoz na služebnu Policie ČR) bylo víceméně potvrzeno. Nebyl jsem u toho, a tak rád počkám na nějaké "oficiální" vyjádření, které shrne, co se vlastně stalo, aby se definitivně vyvrátily kolující fámy.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

cudlik.zdiby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 11582Příspěvek cudlik.zdiby
stř úno 22, 2017 10:03 pm

Dobrý den, tak trocha faktů ode mne, coby očitého svědka.

1, Ty dva poškozené počítače jsou u mě doma (jeden můj a jeden bratrův) a ano, opravdu ještě včera v cca 15:30 fungovali na sto procent!
2, první volání na ČEZ bylo 16:02 hovor o nahlášení události trval 6 minut a 32 sekund. HOVOR je zaznamenán Čezem, kde já hlásím přepálenou nožovou pojistku o hodnotě 63 A.
3, cca 16:30 příjezd technika na místo a zjištěna první neoprávněná manipulace s nožovými pojistkami,kdy místo prasklé 63 A pojistky byla pojistka 153 A a opravdu já jsem si jí tam nedal!!! Pan Jordanov byl technikem důrazně upozorněn na fakt, že do této pojistkové části NESMÍ zasahovat nikdo jiný než pracovníci ČEZU!!!
4,V cca 17:00 vše funguje jak má a technik odjíždí (a já se raduji že to dobře dopadlo)
5, radoval jsem se předčasně, neboť v 17:10 mi opět nejde elektřina. Tak se tedy jdu podívat proč a tam nacházím pana J. jak vytahuje holýma rukama hlavní jistič od své nemovitosti (evidentně pod proudem, neboť jsem na vlastní oči viděl jak ho to koplo.)
6, odvážím manželku do práce (elektrika stále nejde,teda vlastně jde, sice jedna fáze ze tří, ale co si teda vlastně stěžuji, že?)
7,v 18:13 volá bratr,který byl doma, že už nám nefunguje ani ta poslední jediná fáze, co nám zbyla.
8,Nakládám do auta člověka s patřičnými elektrotechnickými znalostmi a vezu ho na konzultaci, vedoucí k odstranění závady.
9, přijíždím domů a koukám jako blázen, neboť v pojistkovnici se nenachází ani jedna nožová pojistka (proč by se nacházela, když si spokojeně spinkala na zemi pod rozvodnou skříní? ) :)
10, Kamarád radí volat ČEZ a zároveň policii (tu policii volal až nakonec technik a ČEZ zase pan Šácha)
11, Opět přijíždí technik, kterému pan J tvrdí, že on nic, že to udělal neznámý vandal a že ho v obci nikdo nemá rád a že je to celé, vlastně útok na jeho osobu.
12, No a dál už to vlastně všichni znáte a ano je to kromě KOMANDA a ČERNÉHO ODBĚRU PRAVDA!

S pozdravem Jiří a Jakub Čuříci
ps: Až přijdu na to jak vložit fotku, tak vám nahraji, jak to vypadalo před druhým příjezdem technika.

Obrázek

vonasek

Příspěvek: # 11591Příspěvek vonasek
stř bře 01, 2017 12:32 pm

Tak to jak ze špatného filmu :-) A věřím, že se nic dít nebude, zase vše projde apod. Ještě, že ten elektrický mužíček neodpojil celou ves :bandit

Odpovědět